Biz Kimiz?

Inovanka ekibi olarak; 2013 yılından itibaren Şirket Kültürü, İnovasyon ve Dijital Pazarlama hizmetlerimizi, bize güvenen müşterilerimiz ile buluşturuyoruz. 

Bakış açısı yenilikçi olan firmalar ile birlikte sürekli gelişerek, profesyonel yaklaşımlarımız sayesinde müşterilerimize çeşitli faydalar sağlamaya devam ediyoruz.

Kullanıcı odaklı Dijital Pazarlama Hizmetleri, Resmi Google Partneri olarak Google Reklam Hizmetleri, Şirket Kültürü Oluşturma ve İnovasyon Eğitimlerimizi müşterilerimize sunuyoruz.

Bilgi ve tecrübelerimizi bizi harekete geçirici bir araç olarak kullanıyor, hep daha iyisini başarmak için çalışıyoruz. 

Neden Farklıyız?

Şirketlerdeki mutluluk oranının başarıya olan etkisini gördükten sonra, izlememiz gereken yolun ‘Mutluluk Odaklı Şirket Kültürü Oluşturmak’ olduğunu gördük.

Ekip mutluluğunu ve inovasyonu temel alarak, Şirketlerin büyük mutluluk hedefini bulmak, değerlerini keşfetmek, gelişime elverişli çalışma ortamları sağlamak, mutlu çalışanlar yaratmak ve yenilikler yapmak konularında müşterilerimize yardımcı olmaya başladık.

Bu çabalarımızı, Dijital Pazarlama yeteneklerimiz ile destekleyerek, müşterilerimizin dijital yatırımların karşılığını daha da fazla aldığını keşfettik. Şirket Kültürü, İnovasyon ve Dijital Pazarlama’nın harmanlanması ile daha iyi sonuçlar alındığını keyifle gözlemlemeye devam ediyoruz.

Var Oluş Nedenimiz

Kaliteli, fayda odaklı, yeni nesil bakış açısı olan girişimleri iş modelimiz ile destekleyerek potansiyellerini aşmalarını sağlamak. Şirket Kültürü +  İnovasyon + Dijital Pazarlama formülümüz ile favori markalar yaratmak. İnsanlığa ve dünyaya büyük katkılarda bulunmak.

Gelecek Amacımız & Hayalimiz

Mutluluk ve Gelişim odaklı şirket kültürümüzü sürekli geliştirerek çok uluslu bir şirket haline dönüşmek. Dünyaca ünlü başarı hikayeleri yaratmak. Fayda ve üretim odaklı geniş bir hareket topluluğunu dünyaya kazandırmak.

Partner & İş Birliği

2017’de Inovanka’da Bitirilen Kitap Sayısı: 64 

2017’de Ekibin Birlikte Geliştirdiği Yetenek Sayısı: 17

2017’de Çalıştığımız Proje Sayısı: 12

2017’de Şirket Kültürümüze Eklenen Proje Sayısı: 5