Biz Kimiz?

Inovanka ekibi olarak; 2013 yılından itibaren hizmetlerimizi kurum & kuruluş, marka ve startuplar ile buluşturuyoruz. 

Bakış açısı yenilikçi olan firmalar ile birlikte sürekli gelişerek, profesyonel yaklaşımlarımız sayesinde müşterilerimize çeşitli faydalar sağlamaya devam ediyoruz.

Bilgi ve tecrübelerimizi bizi harekete geçirici bir araç olarak kullanıyor, hep daha iyisini başarmak için çalışıyoruz. 

Neden Farklıyız?

Şirketlerdeki mutluluk oranının başarıya olan etkisini gördükten sonra, izlememiz gereken yolun ‘Mutluluk Odaklı Şirket Kültürü Ortamı Oluşturmak’ olduğunu gördük.

Ekip mutluluğunu ve inovasyonu temel alarak, Şirketlerin büyük mutluluk hedefini bulmak, değerlerini keşfetmek, gelişime elverişli çalışma ortamları sağlamak, mutlu çalışanlar yaratmak ve yenilikler yapmak konularında müşterilerimize yardımcı olmaya başladık.

Çalışmalarımızı Dijital Pazarlama yeteneklerimiz ile destekleyerek, daha hızlı ve kalıcı büyümeler gerçekleştiğini keyifle gözlemlemeye devam ediyoruz.

– Var Oluş Nedenimiz & Hangi Konuda İddaalıyız –

Şirket Kültürü +  İnovasyon + Dijital Pazarlama formülümüz ile favori marka ve girişimler yaratmak, insanlığa ve dünyaya büyük katkılarda bulunarak iz bırakmak için kendimizi adarız.

– Gelecek Amacımız & Hayalimiz –

 Modern bakış açısına sahip, gelişmeyi, fayda üretmeyi ve geliştirmeyi seven şirketlere & girişimlere en etkili şirket yönetimi ürünlerimiz ile yol göstermek.

– Değerlerimiz –

Favori Markalar yaratmak için büyük düşünür – büyük değiştirir, daha iyi bir dünya için değer yaratır, herkes için özgürlüğün hayalini kurar, merak eder & gelişir & büyür, barışı ve eşitliği korur, birlikte yardımlaşarak hareket eder, en önemli ihtiyaçlara odaklanır & karşılar, güvenli bölge yaratır, keyif alarak ve mutlulukla çalışır, fark yaratacak sonuçlar almaya odaklanırız.

Partnerler

2017’de Inovanka’da Bitirilen Kitap Sayısı: 64 

2017’de Ekibin Birlikte Geliştirdiği Yetenek Sayısı: 17

2017’de Çalıştığımız Proje Sayısı: 12

2017’de Şirket Kültürümüze Eklenen Proje Sayısı: 5