Dijital Pazarlama Stratejisi

Başarılı dijital pazarlama sonuçları ancak ve ancak başarılı bir dijital pazarlama stratejisi kurgulamaktan, planları doğru bir şekilde uygulamaktan geçer. Marka bilinirliğini ve itibarını artırmak, yeni müşteriler ile birlikte satışları artırmak, etkinliklere insanlar çekmek, form toplamak, marka imajını geliştirmek için büyük fikirlerimiz var ve hepsini sizinle birlikte masaya yatırmak için çok istekliyiz.

Sonuç getiren dijital pazarlama stratejileri oluşturmak, pazarlama çalışmalarınızın ana hedeflerinize ulaştırmak için Araştırma, Strateji Kurgusu, İçerik Stratejisi, İçerik Üretimi, Analiz, Reklam Yönetimi, Dijital Tasarım, Dijital Pazarlama ve İş Geliştirme yeteneklerimiz ile hizmetinizdeyiz.

Dijital pazarlama stratejilerimiz ile markanıza değer katar, internet aracılığıyla markanızı sektörünüzde Favori bir Marka haline getiririz.

Bizimle tanışmaya hazır mısınız ?

Markanızı, proje ve ürünlerinizi Inovanka ayrıcalıklarından faydalandırmak için Bize bir not bırakabilir veya 0 312 213 14 82 ‘yi arayarak uzmanlarımıza danışabilirsiniz.

Tüm sorularınızı yanıtlamaktan ve  tanışmaktan mutluluk duyarız.

Araştırma
İnternet sektör verilerini, firma kültürünü, ürün ve hizmetlerin kalitesini, müşterilere sunuş tekniklerini, hedef müşteri kitlesini, müşterilerin memnuniyet, şikayet ve isteklerini, pazarlama çalışmalarını analiz ederiz.
View More
Analiz
Başarılı dijital pazarlama çalışmaları yaptım, oldu, bittiye gelmez! Sürekli olarak takip edilmesi ve geliştirilmesi gerekir.. Aksi taktirde başarısızlık kaçınılmaz olur.Verilere dayalı çalışır, veriyle geliştirir, her zaman karşınıza veriler ile geliriz.
View More
Üretim
Araştırmalardan çıkacak sonuçlar neticesinde Markalar ve hedef müşteri kitleleri için en uygun dijital görselleri, Google ve Sosyal Medya Reklamlarını, web sitesi içeriklerini ve kampanyaları üretiriz.
View More
Geliştirme
Dijital pazarlama çalışmalarının müşteriler ve markalar üzerinde oluşturduğu etkileri inceleriz, En iyi sonuç aldığımız çalışmaların üzerine gider, tüm çalışmalarımızı daha da geliştirmek için ekip olarak kolları sıvarız. Dijital Pazarlama verimliliğini artırırız.
View More
Ulaştırma
Araştırma ve Üretim etapları sonucunda ortaya çıkan sonuçlar doğrultusunda yapılan çalışmaları markanız için en uygun hedef kitlelere, en doğru kanallardan, doğru yaklaşımlar ve dijital pazarlama teknikleri ile ulaştırırız.
View More
Tekrarlama
Dijital pazarlama stratejisi zincirinin son parçasıdır. Başarıya ulaştırılan tüm çalışmalar belirlenen süre içerisinde tekrarlanır. Google ve S. Medya Hesapları, reklamlar, dönüşümler ve sonuçlar sürekli olarak takip edilir. Başarıyı kalıcı tutmak ana hedeftir.
View More