Facebook Reklam Hizmetleri

Facebook Reklam Yönetimi Hizmeti

Inovanka Sosyal Medya Ajansı, Facebook reklam seçeneklerini en verimli şekilde kullanarak, işletmenizin kullanıcılarla kalıcı ilişkiler kurmasına ve yeni müşteriler kazanmasına yardımcı olur. novanka, hafızalara kazınacak etkili çalışmalar ortaya koyarak markanızın hedeflerine ulaşmasına aracılık eder. Facebook reklam kurallarına uygun,kaliteli metinsel ve görsel içeriklerle markanızın Facebook hesabını başarıyla yönetiyoruz.

İnternetten Satışları Arttırın

Yerel Satışları Artırın

Marka Bilinirliğini Arttırın

Facebook reklam yönetimi ile işletmelere hangi faydaları sağlıyoruz ?

Daha fazla müşteriniz olsun

İster yüz yüze, ister internetten veya bir uygulama üzerinden satış yapıyor olun, işletmeniz büyürken atmanız gereken bu önemli adımı İnovanka Sosyal Medya Ajansı tecrübesi ile birlikte atın.

Biz insanları tanıyoruz

Milyonlarca Facebook kullanıcısı arkadaşlarıyla, aileleriyle ve önem verdikleri şeylerle bağlantı kurmak için Facebook'u kullanıyor. Hedef müşteri kitlenizin günlük hayat ve Facebook davranışlarını göz önünde bulunduruyor ve markaları Facebook'ta en iyi şekilde temsil ediyoruz.

Fayda üretiyoruz

Facebook'ta pazarlama, işletmenizin insanlarla kalıcı ilişkiler kurmasına ve yeni müşteriler bulmasına yardımcı olur. Facebook; markaların bilinirliğinin, müşteri sadakatinin ve satışlarının artması için harika bir araçtır. Tabi doğru kullanılırsa ..!