Google Reklam Paketi

Google Reklam Paketi Nedir?

Inovanka Google Reklam Paketi sayesinde tam olarak sunduğunuz ürün veya hizmetleri Google'da arayan potansiyel müşterilerinize doğru yöntemlerle ulaştırırız. Yalnızca reklamınıza tıklanıldığında ve web siteniz ziyaret edildiğinde veya telefonla arandığınızda ödeme yaparsınız.

Neden daha fazla müşteriniz olmasın ?

İnternet reklamları ile web sitenize yeni ziyaretçileri getirmek, satışlarınızı artırmak veya mevcut müşterilerinizin ilgi düzeyini yükseltmek gibi farklı amaçlarınız olabilir. novanka Google Reklam Paketi hizmeti sayesinde hepsi mümkündür.

Doğru internet kullanıcılarına doğru zamanda ulaşıyoruz

Google kullanıcıları, sunduğunuz ürün ve hizmetlerinizi tam aradıkları zamanda İnovanka Google Reklamları kalite farkıyla bulsunlar.

Markaların Google reklamlarını bölgesel veya küresel olarak yayınlıyoruz

İnternet reklamlarınızı belirli ülkelerdeki, bölgelerdeki veya şehirlerdeki ya da işletmenizden veya mağazanızdan belirlenmiş bir uzaklıkta bulunan müşterilere hedefleyebiliriz.

Google reklamlarınızı kaç kişinin fark ettiğini ve web sitenizi ziyaret etmek için tıklayanların veya sizi arayanların yüzdesini gösterir. İzleme araçları sayesinde, reklamlarınızın doğrudan sonucu olarak web sitenizde gerçekleşen fiili satışları bile görebilirsiniz.

Google AdWords hesabınıza giriş yaparak reklamlarınızın nasıl bir performans gösterdiklerini istediğiniz zaman görebilirsiniz. Size zaman kazandırmak için, tüm önemli istatistikleri ve rakamları listeleyen günlük,haftalık ve aylık bir özetlerden ulaşabilirsiniz.

Google kullanıcıları, sunduğunuz ürün ve hizmetleri tam aradıkları anda işletmenizi bulurlar.