Inovanka Dijital & Sosyal Medya Ajansı - Hakkımızda

Markalar pazarlama sürecinde elde ettiği verileri ürün & hizmetlerinin gelişimi için kullandığında daha başarılı olurlar. Çünkü bu gelişim onlarla müşterileri arasındaki bağı güçlendirir ve memnuniyeti arttırır. Tüm bunlar satışlara olumlu etki eder. Ekibimiz bu düşünceler ile fayda odaklılık prensibini merkezine yerleştirmiş bir ekiptir.
2013'ten bu yana birlikte çalıştığımız markaların bakış açısını geliştirirken aynı zamanda gelirlerini, ürün ve hizmetlerini, marka itibarını, müşteri hizmetlerini ve marka bilinirliğini artırmaya odaklanıyoruz.
Pazarlamanın sadece para - alışverişi süreci olduğunu düşünmüyoruz. Aksine bu süreci bilgi alışverişi olarak da değerlendiriyor, inovasyona ve değişime inanan markalarla bir araya gelerek projeler geliştirmeye devam ediyoruz.

Müşterileri anlamak ve markalara olan bağlılıklarını arttırmak için tüm ilişkisel verileri inceliyoruz

Müşterilerinizin bulunduğu dijital ortamlarda markanızı konumlandırıyoruz.

Sosyal Medya vb. dijital ortamlarda konumlanan markanızı müşterileri ile iletişim kurabileceği şekilde dizayn ediyoruz ve yönetiyoruz.


Marka ve müşterisi arasında güçlü bağların kurulması ile birlikte, gelir arttırıcı projeler geliştirerek markanın büyümesine katkı sağlıyoruz.Bu süreç içerisinde müşterilerinizden gelen geri bildirimleri markanız ile birlikte değerlendiriyoruz ve memnuniyeti arttırıyoruz.


İnovatif Değişim ve Dijital Pazarlama Danışmanlığı

Inovanka hakkında daha detaylı bilgi almak için ekibimiz ile iletişime geçin!

İletişim