Hakkımızda

Favori Marka Yaratıcısı Inovanka’nın en temel amacı: Müşterilerini iş dünyasının zirvelerine adım adım taşımaktır. Dijital dünya trendlerini güncel olarak takip ederek iş kalitesini sürekli geliştiren Inovanka; ilhamını İnovasyon ve  Dijital Pazarlama’ nın  sihirli dünyasından alan, markaların dijital pazarlama yatırımlarının karşılığını fazlasıyla veren ve internette doğru konumlanmasını sağlayan yenilikçi bir Dijital Pazarlama Ajansı’dır.

Türkiye’nin ve Dünya’nın lider firmaları ile birlikte sürekli gelişen Inovanka, profesyonel yaklaşımları sayesinde müşterilerine eşsiz Dijital Pazarlama Hizmetleri, Resmi Google Partneri olarak Google Reklam Hizmetleri, Sosyal Medya Yönetimi Danışmanlığı ve Eğitimleri vermektedir. Müşterileri için ROI oranları yüksek Dijital Pr, Reklam ve Marka çalışmaları elde etmektedir.

Inovanka markaların ürün ve hizmetlerini geliştirmelerine yardımcı olmakla birlikte aynı zamanda markalar ve müşterileri arasında kalıcı ve memnuniyet odaklı bir iletişim köprüsü oluşturulmasına katkı sağlamaktadır.

Inovanka tüm çalışmalarını 2013 yılından itibaren  İnovasyon + Dijital Pazarlama + İş Geliştirme = Inovanka formülü ile yapmaktadır. Sektöründe farklı bir yaklaşıma ve pozisyona sahip bir Dijital Ajans olarak, vizyonu geniş ekibimiz ile ana hedeflerimize doğru emin adımlarla devam etmenin keyif ve mutluluğunu taşıyoruz.

Bazı Müşterilerimiz