İnternet Reklam Paketi - Inovanka

İnovanka Dijital Pazarlama ajansı hizmetleri; internet reklamları, google reklamları, haber sitesi reklamları ve internet paketi

İnternet Reklam Paketi Nedir ?

Inovanka İnternet Reklam Paketi sayesinde Türkiye'deki en ünlü haber, forum, magazin ve bir çok sektörde yer alan web sitelerde reklamlarınızı göstererek, görsel reklamlarla markanızı sergiliyoruz.

Görsel reklamlarınız ile ünlü web sitelerinde, potansiyel müşterilerinizin karşısına defalarca kez gösterilerek, markanızı internet kullanıcılarının hafızalarına kazıyabilirsiniz. Mevcut ve potansiyel müşterilerinize hizmet ve ürünlerinizi en doğru şekilde ulaştırma fırsatını yakalayabilirsiniz.

 

İnternet Reklam Paketi Ayarlamasını Nasıl Yapıyoruz ?

Öncelikle markanız ve web sayfanız İnovanka Dijital & Sosyal Medya Ajansı tarafından incelenir. Geri dönüşüm alabileceğiniz internet reklamlarının gösterileceği, sizin için en uygun olan web siteler, marka yetkililerine sunulur.

İnternet Reklamları için Hedef Müşteri Kitlenizin aklına kazınacak Banner tasarımlarınız yok ise, tarafımızdan ekstra ücretlendirme yapılmadan bannerlarınız tasarlanır ve internet reklamlarınız yayınlanmaya başlanır.

Inovanka Dijital & Sosyal Medya Ajansı, markanızı en iyi şekilde temsil edecek online Pr çalışmalarınızı sağlar ve "Markanıza Değer Katar."

Inovanka İnternet Reklam Paketi sayesinde marka bilinirliğinizi, web sitesi ziyaretçilerinizi ve satışlarınızı arttırırsınız.

Inovanka Hakkında Detaylı Bilgi

İnternet Reklam Paketi ile Markanızı 5000 Önemli Kanalda En İyi Şekilde Temsil Ediyoruz.

İnternet Reklam Yayıncılarımızdan Bazıları