Twitter Reklam Verme

Şirketinizin hikayesi İnovanka tecrübesi ve profesyonel hizmetleriyle birleşiyor, Twitter reklamlarıyla birlikte potansiyel müşterilerinize ulaşıyor.

iletişim

Potansiyel müşterilerinize ulaşın

Twitter'da reklam vererek, Tweetlerinizin tanınmasını ve henüz sizi takip etmeye başlamamış olan kişilerin mesajlarınızı okumasını sağlayın.

Daha fazla takipçi kazanın

Twitter Reklamları takipçilerinizin artmasını sağlar. Yüksek değerli takipçi topluluğunuzu hızla büyütün ve hesabınızı tanıtarak ağızdan ağıza yayılmasını sağlayın.

Raporları İnceleyin

Takipçi tabanınızın büyümesini izleyin ve insanların tek tek her Tweet ile nasıl etkileşime girdiğini inceleyin. İnovanka Twitter raporları sayesinde büyümeyi yakından gözlemleyin.

Twitter Reklamları ile hedef kitlenize ulaşıyoruz

Takipçilerinizin benzer ilgi alanlarına, coğrafyaya, cinsiyete, cihaza veya kullanıcılara göre hedefleme yaparak doğru kitleye ulaşıyoruz. Bunun yanı sıra, kullanıcıların Tweetlerindeki anahtar kelimeleri hedefleyerek mesajınızın uygunluk düzeyini en yükseğe çıkarıyoruz.

Mesajlarınızı güçlendirip keşfedilmesini sağlıyoruz

Tweetlerinizi ve hesabınızı sizinle ilgilenen daha fazla kişiye ulaştırıyoruz.

Bir bütçe ayarlıyor ve sonuç elde ettikçe ödeme yapıyoruz

Yalnızca kullanıcılar hesabınızı takip ettiğinde veya Sponsorlu Tweetinizi retweetlediğinde, beğendiğinde, yanıtladığında veya ona tıkladığında ödeme yapıyoruz. Kontrol tamamen sizde. Dilediğiniz zaman Twitter Reklamlarınızı başlatabilir veya durdurabiliriz.